Kursy i szkolenia dla psów

Psie Przedszkole

Psie Przedszkole

Dla szczeniąt do 16 tygodnia życia

Pies Domowy

Pies Domowy

Dla psów po 4 miesiącu życia

Pies Warszawiak

Pies Warszawiak

Dla psów po 7 miesiącu życia

Super Pies

Super Pies

Dla dorosłych psów

Lekcja indywidualna

Lekcja indywidualna

Indywidualne lekcje z trenerem

Najbliższe kursy
21maj

PIES DOMOWY

Intensywny kurs wychowawczy. Dużo praktycznych porad dla właścicieli psów, ciekawe ćwiczenia z psami, zapobieganie problemom wychowawczym z psami. Zajęcia we soboty i niedziele przed południem.

Saska Kępa. Liczba miejsc ograniczona wielkością grupy, dlatego umożliwiamy zapisywanie się już teraz.
Zapisy: azorres@azorres.pl

21maj

PSIE PRZEDSZKOLE

Psie Przedszkole socjalizuje szczeniaczka ze światem ludzi i innych psów, uczy właściciela, jak zajmować się dorastającym psem. Program przygotowany przez behawiorystę specjalnie dla szczeniąt. Zajęcia w soboty i niedziele.

Saska Kępa. Liczba miejsc ograniczona wielkością grupy, dlatego umożliwiamy zapisywanie się już teraz
Zapisy: azorres@azorres.pl

.
22maj

PIES WARSZAWIAK

Szkolenie przeznaczone dla psów od 7 miesiąca życia. Rekomendujemy kurs Pies Warszawiak jako kontynuację kursu Pies Domowy. Zajęcia są świetną propozycją także dla starszych psów, których właściciele nie chcą uczyć komend z zakresu posłuszeństwa, ale chcą zapewnić rozrywkę i stymulację umysłową.

Saska Kępa. Liczba miejsc ograniczona wielkością grupy, dlatego umożliwiamy zapisywanie się już teraz
Zapisy: azorres@azorres.pl

.

Opinie

Aya, Ania i Artur

W imieniu Ayi i swoim serdecznie dziękujemy za kilka wspaniałych tygodni socjalizacji, zabawy i poznawania siebie nawzajem najpierw na zajęciach Psiego Przedszkola, a później na kursie Pies Domowy.

W mediach

Wydarzenia Polsat

Dwa psy – doberman i owczarek niemiecki - należące do księdza dotkliwie pogryzły 4 letniego chłopca. Aneta Awtoniuk, behawiorystka i trenerka psów mówi otypowych zachowaniach tych ras.

Pozytywne szkolenie psów
idea szkoły Anety Awtoniuk

Założyłam tę Szkołę, bo chcę, żeby ludzie kochali swoje psy mądrą miłością. Mądrą, tzn. taką, która rozumie inność, szanuje odrębność i cieszy się ze wspólnego czasu. Azorres to Szkoła dla Ludzi z Psami. Najważniejsze w szkoleniu psa, to poznać się nawzajem, zrozumieć i nauczyć się porozumiewać. Tego właśnie uczę ludzi na szkoleniach dla psów w Warszawie.