Psie Przedszkole #akcjasocjalizacja

Psie Przedszkole #akcjasocjalizacja

Kurs dla szczeniąt, które nie ukończyły 4. miesiąca życia.

Program kursu

Zapraszamy szczeniaczki DO 16 tygodnia życia na zajęcia socjalizacyjne i habituacyjne Szkolenie przez zabawę, nauka właściwych zachowań wobec innych psów, oswajanie z miastem i zachowaniami ludzi. Na każdym spotkaniu szczeniaczki będą bawiły się ze sobą w kontrolowany sposób, dzięki czemu nauczą się właściwych zachowań społecznych.

Program

Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy mieszkają w domu z psem, aby każdy wiedział, jak postępować z maluchem, a piesek miał stabilne zasady (małe dzieci muszą mieć opiekę dorosłej osoby INNEJ niż ćwicząca z psem).

Informacje o kursie

Dla kogo Psie Przedszkole
Psie Przedszkole #akcjasocjalizacja przeznaczone jest dla szczeniąt do 16 tygodnia życia. Starsze psy zapraszamy na zajęcia Pies Domowy #pieswrodzinie.
Harmonogram kursu
Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu.
Miejsce kursu
Zajęcia odbywają się w Warszawie w różnych dzielnicach. Konkretne miejsce zajęć znajdziesz przy dacie rozpoczęcia Kursu na naszej Stronie Głównej.
Koszt zajęć
8 lekcji Psiego Przedszkola to koszt 800 pln.
Grupa
Grupa liczy od 4 do 6 psów. Nie przyjmujemy psów do grupy w trakcie trwania kursu. Obowiązuje rezerwacja miejsca w grupie – zapisujemy zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Zajęcia dodatkowe
Można wybrać dodatkowe płatne warsztaty weekendowe zgodnie z własnymi zainteresowaniami i chęcią dalszego rozwoju malucha.

Zapisz się: azorres@azorres.pl

Zobacz także

Pies Domowy #pieswrodzinie
Pies Domowy #pieswrodzinie
Dla psów po 4 miesiącu życia

Pies Warszawiak
Pies Warszawiak
Dla psów po 7 miesiącu życia

Super Pies #grzecznypies
Super Pies #grzecznypies
Kurs przeznaczony dla dorosłych psów