Psie Przedszkole Warszawa - socjalizacja ze światem

Szkolenie przeznaczone jest dla szczeniąt do 4 miesiąca życia i nastawione jest na socjalizowanie psa i jego wychowanie.

Psie Przedszkole Warszawa w Pozytywnej Szkole dla Psów Azorres nauczy cię, jak postępować ze szczeniaczkiem!

Psie Przedszkole - Socjalizacja ze światem

W Psim Przedszkolu w Warszawie nauczysz się, jak radzić sobie ze szczeniaczkiem. Trenerzy psów Azorres pomogą ci oswoić malucha z przedmiotami z ludzkiego świata (socjalizacja szczeniąt), np. z parasolem, metrem czy dziecięcym wózkiem. Twój mały piesek po zajęciach szczeniaczkowa nie będzie bał się niezwykle wyglądających ludzi, np. ubranych w długi szeleszczący płaszcz czy kapelusz. Pomożemy ci też oswoić psa z nagłymi dźwiękami, żeby fajerwerki nie robiły na nim wrażenia. Szczeniaczek będzie mógł bawić się z innymi psami, aby w przyszłości spokojnie reagować na obce psy.

Program naszego Psiego Przedszkola Warszawa uwzględnia specyfikę wielkiego miasta i sprawia, że pieskowi łatwiej przystosować się do życia i nie sprawiać problemów właścicielowi. Dowiesz się, jak nauczyć szczeniaczka czystości w mieszkaniu oraz w co bawić się z psem.

Psie Przedszkole Warszawa to 9 godzin - 6 lekcji trwa 1 godzinę zegarową i 2 lekcje po 1,5 godz. Program zajęć Psiego Przedszkola Warszawa został opracowany przez behawiorystę – specjalistę od zachowania zwierząt, z uwzględnieniem możliwości psychicznych i fizycznych szczeniąt w okresie socjalizacji.

Program zajęć szkoleniowych Psie Przedszkole Warszawa

Zapraszamy za zajęcia całe rodziny wraz z dziećmi, które szczególnie powinny nauczyć się opiekować pieskiem.

Kontynuacją Psiego Przedszkola jest kurs wychowania psa Pies Domowy. Dla Absolwentów szczeniaczkowa, którzy rozpoczną szkolenie Pies Domowy w ciągu miesiąca od zakończenia Przedszkola mamy zniżkę 100 PLN.

SZKOLENIE GRUPOWE

550 PLN

» ZAPISZ SIĘ «
ze swoim psem

Obowiązuje rezerwacja miejsc w grupie zajęciowej.

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Jeśli myślisz o indywidualnym Psim Przedszkolu, skontaktuj się z trenerem.
Tel. 510 257 940.

Przy indywidualnych zajęciach masz trenera do wyłącznej dyspozycji. W trakcie lekcji poświęca on czas tylko tobie i twojemu psu. Sam ustalasz terminy i godziny zajęć – spotykasz się na lekcje wtedy, gdy ci to odpowiada. Możesz także zacząć zajęcia z instruktorem w chwili, gdy szczeniaczek trafia do twojego domu, jeszcze zanim zostanie zaszczepiony. Będziecie wtedy bawić się w domu, realizując część programu Psiego Przedszkola Warszawa

Przy płatności przelewem co najmniej 7 dni przed zajęciami – zniżka 10%.

ZNIŻKI


O Psim Przedszkolu opowiada Aneta Awtoniuk trenerka psów i behawiorystka oraz Uczestniczka zajęć przedszkolnych w Azorres:


Obejrzyj socjalizację szczeniąt, jaką przeprowadzamy w Psim Przedszkolu w Warszawie:


Przywołanie "do mnie" i "waruj" na komendę słowną już po pierwszej lekcji w Psim Przedszkolu:


Udostępnij: Facebook Twitter Google+ Wykop Blip E-mail