Regulamin Szkoły

Miejsce szkoleń i konsultacji behawioralnych
Warszawa, ul. Lanciego 16 lok. 197 (bezpłatny parking obok budynku, dojazd metrem – stacja Natolin).
Telefon komórkowy
Podczas lekcji obowiązuje zakaz rozmawiania przez telefon przez opiekunów psów, telefony należy wyciszyć/ wyłączyć, aby dźwięki nie rozpraszały zwierząt. W przerwach można zrobić zdjęcia, bez flesza i z wyciszonym dźwiękiem migawki.
Papierosy
Na zajęciach w Azorres obowiązuje całkowity zakaz palenia przy grupie szkoleniowej.
Psie odchody
Na zajęcia należy przychodzić 15 minut wcześniej, aby pies zdążył się załatwić przed rozpoczęciem lekcji. Opiekun psa odpowiada za szkody wyrządzone przez odchody jego psa – nasikanie do cudzej torby, obsikanie ściany, mebli, cudzych nóg itp. i zobowiązuje się naprawić je niezwłocznie na własny koszt (odkupienie torby, mebla, malowanie ściany, pralnia itp.). Każdy opiekun ma obwiązek posprzątać odchody po swoim psie.
Akcesoria do szkolenia psa
 • Kliker
  Do kupienia u trenera na pierwszym spotkaniu.
 • Karma lub smakołyki na nagrody
  Nigdy w foliowym szeleszczącym worku. Skórzane sakiewki zaprojektowane przez instruktorów Azorres możesz kupić na miejscu u trenera albo samodzielnie zaopatrzyć się w nieszeleszczący woreczek. Przed zajęciami nie podawaj psu posiłku w domu.
 • Woda dla psa
  Zawsze, nawet jeśli nie jest gorąco. Podajesz suche smakołyki, pies musi mieć możliwość zaspokojenia pragnienia.
 • Smycz
  Co najmniej 4 metrowa, z mocnymi karabińczykami. Smycze rozwijane typu flexi są wykluczone. Smycz będziesz często rzucać na ziemię, wybierz więc łatwą do prania.
 • Obroża
  NA SZKOLENIE PSY PRZYCHODZĄ W ZWYKŁYCH SZEROKICH OBROŻACH LUB SZELKACH – KOLCZATKI, ŁAŃCUSZKI ZACISKOWE SĄ WYKLUCZONE.
 • Linka
  Potrzebna do nauki przywołania. Wybierz dość grubą linkę długości 5-8 metrów, ale nie taśmę, bo będzie wyślizgiwać ci się spod stóp. Właściwe linki do kupienia w Azorres – zapytaj trenera.
Pytania w trakcie lekcji
Kto pyta, rozumie, dlatego pytaj śmiało.
Rodzina na zajęciach
Na lekcje zapraszamy dorosłych opiekunów psów. Przychodząc na szkolenie z małymi dziećmi zadbaj o opiekę dla nich na czas, gdy będziesz ćwiczyć z psem. Do skutecznego treningu wymagane jest skupienie właściciela na wykonywanych zadaniach, co uniemożliwia jednoczesne zajmowanie się małym dzieckiem i psem. Starsze dzieci mogą wykonywać ćwiczenia z psami podczas lekcji, jednak obecność dorosłego opiekuna obok dziecka jest wymagana. Zadbaj o to, aby dzieci nie przeszkadzały innym opiekunom i ich psom w treningu.
Praca domowa
Zadajemy ćwiczenia do wytrenowania na kolejne zajęcia. Jeśli chcesz pracować z psem wyłącznie na lekcjach i nie będziesz poświęcać czasu na szkolenie w domu, nie przychodź do nas.
Nieobecność na zajęciach
Zaplanuj swój czas tak, abyś mógł uczestniczyć we wszystkich lekcjach kursu. Nieobecności możesz nadrabiać podczas bezpośrednich spotkań z instruktorem prowadzącym zajęcia, które traktowane są jak indywidualne warsztaty i w związku z tym dodatkowo płatne.
Płatności
Gotówką na pierwszym spotkaniu lub przelewem na konto Szkoły wskazane w indywidualnej korespondencji przy zapisie na zajęcia. Brak wpłaty po pierwszym spotkaniu oznacza rezygnację ze szkolenia i powoduje wykreślenie z listy Uczestników.
Rezygnacja z zajęć
Ostateczną decyzję o udziale w szkoleniu psa możesz podjąć PO pierwszych zajęciach, na których omawiamy zasady pracy w Szkole dla Psów Azorres i metody szkolenia. W przypadku rezygnacji z zajęć w trakcie trwania kursu Szkoła nie zwraca opłaty za szkolenie.

Zobacz także

Zespół Azorres
Zespół Azorres