Zespół Azorres

Aneta Awtoniuk

Instruktorka szkolenia psów, trenerka psów, behawiorystka zwierzęca, terapeutka zachowań psów i kotów, ewaluatorka psów agresywnych [zgodnie z wytycznymi Krajowego standardu kompetencji zawodowych Treser psów (516405)], specjalistka od relacji człowiek-pies, edukatorka z udziałem zwierząt - Animal Assisted Education (AAE), wykładowczyni i trenerka w zakresie osobistych kompetencji interpersonalnych oraz coach rozwoju osobistego od 1999 roku. Ekspertka w zakresie zachowania i szkolenia psów w programach: Przygarnij mnie (TVP, 2016), Misja Pies (TVN, 2017). Prowadząca program i behawiorystka w programie SuperPies (dwa sezony: Polsat 2018, 2019) poświęconemu rozwiązywaniu najpopularniejszych problemów z psami. Laureatka nagrody specjalnej Zoobranży i Ogólnopolskich Tragów Warsaw Animals Days 2017 w kategorii AKCJA SPOŁECZNA za kampanię „WYCHOWUJĘ, NIE TRESUJĘ”.

Brała udział w seminariach, kursach i szkoleniach:

Joanna Hetmańska

Instruktorka szkolenia psów, trenerka behawioralna psów, zootechnik, absolwentka SGGW (Wydział Nauk o Zwierzętach), ewaluatorka psów agresywnych [zgodnie z wytycznymi Krajowego standardu kompetencji zawodowych Treser psów (516405)]

Interesuje się rasami psów uznawanymi za agresywne. Jest autorką prac: "Regulace prawne związane z hodowlą psów ras uznawanych za agresywne" oraz „Specyfika hodowli w Polsce ras uznawanych za agresywne”.

Jest absolwentką Kursu Instruktorskiego w Szkole dla Psów Azorres – teoretyczne i praktyczne egzaminy dyplomowe zdała w listopadzie 2008.

Prowadzi zajęcia Psiego Przedszkola ze szczeniaczkami oraz wszystkie kursy szkoleniowe dla psów dorosłych. Prowadzi treningi behawioralne dla psów problemowych.

Przewodniczka amstaffki Kanasty.

Brała udział w seminariach, kursach i szkoleniach:

Zobacz także

Regulamin
Regulamin

;