TRENER SWOJEGO PSA

Kurs Szkoleniowy online na żywo
wrzesień – grudzień 2022

Autorski, nowoczesny Kurs Szkoleniowy dla tych z Was, którzy chcą samodzielnie szkolić swojego psa w każdym zakresie – budowania relacji z psem, wykonywania komend posłuszeństwa, sztuczek, psich sportów. Możesz wziąć udział w Kursie gdziekolwiek mieszkasz, ponieważ zajęcia odbywają się ONLINE. Jednak to, co najważniejsze: Kurs jest prowadzony NA ŻYWO! Masz cały czas kontakt z Trenerką Opiekunką zajmującą się Tobą i Twoim psem, analizującą Wasze postępy i na każdym etapie Kursu służącą pomocą w realizacji zadań trenerskich.

Po ukończeniu Kursu zbudujesz lub pogłębisz z psem wzajemne zrozumienie oraz będziesz potrafić wyszkolić swojego psa w zakresie posłuszeństwa i sztuczek na poziomie, jaki sobie wymarzysz.

Przestań płacić innym za szkolenie swojego psa, sam zostań trenerem Twojego psa!

Na Kurs TRENER SWOJEGO PSA składają się:

Zajęcia wykładowe i seminaryjne dadzą Ci naukowe podstawy o tym, jak uczy się pies i jak wykorzystać jego potencjał w szkoleniu. Poznasz etogram psa i zrozumiesz co w praktyce z niego wynika. Wiedza jest podawana w przystępny sposób, ilustrowany praktycznymi przykładami.

Treningi z psem będziesz odbywać także online na żywo, Twoja osobista Trenerka Opiekunka będzie przyglądać się w czasie rzeczywistym jak pracujesz z psem a Ty na bieżąco otrzymasz informacje zwrotne i jeśli będą potrzebne, stosowne korekty działań. Spotkamy się także na konferencjach Q&A online, aby odpowiedzieć na wszystkie dodatkowe pytania pojawiające się w trakcie indywidualnych praktyk z psami. Tych spotkań będzie aż 4, na pewno odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

PROGRAM Kursu Szkoleniowego TRENER SWOJEGO PSA
(edycja 2022)

Wykłady i seminaria:

Typy psów
Ewolucja zachowań psa
Naturalne wzorce zachowań
Wzrok, słuch, węch i ich wykorzystanie w szkoleniu
Wykorzystanie jedzenia w szkoleniu psa
Emocje u psów i ich wpływ na uczenie się
Stres i jego wpływ na zachowanie i uczenie się
Emocje opiekuna i ich wpływ na zachowanie psa
Komunikacja psów – chemiczna, wokalna, mowa ciała
Praktyczna analiza i interpretacja języka ciała psów
Jak uczy się pies
Metody uzyskiwania zachowań u psów
Wzmacnianie zachowań
Użycie klikera w szkoleniu
Utrwalanie wyuczonych zachowań
Relaks i odpoczynek
Planowanie szkolenia w codziennej rutynie psa
Budowanie relacji z psem w praktyce
+
Przedstawienie krok po kroku metod uczenia psa wybranych komend i sztuczek – analiza przypadków/ filmy z prawdziwych zajęć szkoleniowych z różnymi psami

Trening praktyczny umiejętności/ komend:
Skupianie uwagi na opiekunie
Target
Siad
Leżeć
Stój
Zostań w siad
Zostań w leżeć
Zostań w stój
Zostaw (niepodejmowanie jedzenia i przedmiotów z podłoża)
Puść (wypuszczanie z pyska tego, co pies trzyma)
Przynoszenie przedmiotu wyrzuconego przez opiekuna
Powrót do opiekuna na komendę
Chodzenie na luźnej smyczy
Odchodzenie na legowisko/ wskazane miejsce
+
Sztuczki z psem (10 różnych sztuczek o różnym stopniu trudności)
+
Elementy psich sportów, np. agility, rally-O, nosework

Szkolimy z użyciem pozytywnych wzmocnień i takich metod pracy z psami nauczymy Ciebie.

Kurs prowadzą: Aneta AN Awtoniuk (Azorres PL), Joanna Hetmańska (Azorres PL), Agnieszka Galej (Azorres UK) i Anna Szabaj (Azorres UK).

Terminarz pracy

Startujemy w sobotę 17.09.2022, a wszystkie pozostałe wykłady i seminaria odbędą się w niedziele we wrześniu i październiku.

17.09 start Kursu
18.09
2.10
9.10
23.10

Po ukończeniu części wykładowej zaczynasz 2 miesięczną część praktyczną, podczas której w czasie rzeczywistym szkolisz swojego psa pod okiem swojej Trenerki Opiekunki.

Masz 4 takie sesje online na żywo, każda będzie trwać 30 minut. Ich terminy ustalasz z Trenerką indywidualnie według swoich możliwości i chęci.

W ramach części praktycznej nagrywasz także filmy ze swoich treningów z psem. Team trenerski analizuje je a Ty otrzymujesz ewentualne korekty lub feedback, że jest wspaniale. Możesz nagrać wszystkie szkolone komendy i sztuczki.

To trzy części składowe Twojej pracy na Kursie – wiedza z wykładów i seminariów, trening z psem pod okiem Trenerki na żywo, praktyka własna.

Po zakończeniu części wykładowej masz 2 miesiące na realizację części praktycznych i zakończenie Kursu (do końca grudnia 2022). Cały team trenerski Azorres jest do Twojej dyspozycji, Ty samodzielnie decydujesz o terminach swoich praktyk.

Po ukończeniu i zaliczeniu trzech etapów Kursu otrzymujesz Dyplom ukończenia Kursu Szkoleniowego TRENER SWOJEGO PSA.

Na Kurs Trenerski można zapisać się i opłacić swój udział najpóźniej do 4.09.2022. Podejmij dorosłą odpowiedzialną decyzję o udziale w zajęciach, ponieważ nie zwracamy opłat za Kurs po jego rozpoczęciu.

Zapisy

Zgłoszenia są otwarte od teraz do 4.09.2022.

Aby zapisać się na Kurs Trenerski przyślij do nas azorres@azorres.pl mail z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu, datą urodzenia, nazwą miasta i kraju, z którego się zgłaszasz, informacjami o swoim psie (wiek, rasa/ typ, imię) i potwierdzeniem wpłaty/ części wpłaty.

Napisz w maksymalnie 2 zdaniach z jakich powodów wybrałeś-aś nasz Kurs.

Inwestycja

Kurs Szkoleniowy TRENER SWOJEGO PSA w Azorres to wykłady, seminaria i konferencje z Trenerkami Prowadzącymi Kurs, treningi z psem na żywo pod okiem Trenerki Opiekunki i nagrywana praktyka własna, którą na bieżąco analizuje Team Trenerski Azorres, materiały kursowe i gotowe tutoriale do nauki komend i sztuczek. Opłata za to wszystko wynosi 1990 pln.

Nr konta: Azorres 38 1140 2004 0000 3302 7680 7074, odbiorca przelewu: AZORRES, tytuł wpłaty: TRENER SWOJEGO PSA 2022.

Liczba miejsc jest limitowana, decyduje kolejność zapisów potwierdzonych wpłatą.